UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 5784492
nr 578 4492
Väggur
Gustavianskt, Nyare urverk av Joh. Nyberg, höjd: 100
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.700 kr
måndag 20 april 2009
4.100 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.600 kr